teenage engineering line – nowy moduł do OP-Z!

 

teenage engineering line – nowy moduł dla OP–Z!

Jak wiadomo, funkcjonalność OP-Z można rozszerzać o moduły sprzętowe. W przeszłości teenage engineering wypuścili moduły „oplab” i „rumble”, a teraz nadszedł czas na kolejny! Nazwali go „modułem liniowym” i będzie towarzyszyła mu aktualizacja firmware’u do OP-Z.

Co umożliwia?

Moduł liniowy jest przeznaczony do wprowadzania i wyprowadzania zewnętrznych sygnałów audio z OP-Z. Dodaje stereofoniczne wejście liniowe i dodatkowe stereofoniczne wyjście liniowe do urządzenia, a także wejście i wyjście dla synchronizacji midi, trig i po, podobnie jak moduł „oplab”. Użyj wejścia liniowego, aby dodać zewnętrzne sygnały audio do swojego miksu i użyj wyjścia liniowego jako drugiego wyjścia stereo dostępnego w OP-Z.

Możesz kierować pojedyncze ścieżki do wyjścia modułu zamiast do głównego miksu, aby oddzielić i przetworzyć poszczególne ścieżki, lub tworzyć pętle efektów za pomocą ulubionych pedałów efektowych. W zależności od potrzeb możesz łatwo przełączać się między sygnałami mono i stereo. Wyjście może być również używane do odsłuchu ścieżek przed wprowadzeniem ich do głównego miksu. Dzięki temu możesz zmienić OP-Z w maszynę marzeń do gry na żywo!

Więcej informacji o samym OP-Z znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

 

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!