Rozwiń swoje umiejętności z Melodics i Novation!

Melodics_oferta

Do 11 września użytkownicy sprzętu Novation mogą odebrać miesiąc darmowego dostępu do platformy Melodics, służącej doskonaleniu gry na klawiszach, padach i perkusji!

Platforma Melodics współpracująca od dawna z marką Novation oferuje miesięczny darmowy dostęp do ich aplikacji, która pozwala doskonalić grę na klawiszach, perkusji i padach z użyciem odpowiednich kontrolerów MIDI. Znajdziecie tam ponad 1000 interaktywnych lekcji, kursów i ćwiczeń. Oferta dotyczy wyłącznie użytkowników, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji Melodics.

Aplikacja Melodics oczywiście współpracuje z wieloma kontrolerami MIDI, wliczając w to 16 produktów Novation, od Launchpada X po klawiatury z serii MKIII i Launchkey. Aplikacja Melodics jest darmowa i posiada również darmowe lekcje, jednak płatny abonament ($29.99 miesięcznie) pozwala na odblokowanie nowych lekcji, nielimitowany czasowo dostęp i dodatkowe funkcje.

Kod rabatowy znajdziecie na swoim koncie Novation. Przy rejestracji na portalu Melodics należy podać go w odpowiednim polu. Wymagane jest podanie danych karty kredytowej, jednak żadne opłaty nie zostaną pobrane przed końcem pierwszego miesiąca. Aby skorzystać kliknij TU!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!