Teenage Engineering przedstawia modulary!

Rodzina małych, funkcjonujących na bateriach i przystępnych cenowo syntezatorów rozszerza się i wkracza w świat modularny!

Teenage Engineering przedstawia 3 specjalnie przygotowane obudowy i 15 modułów, które pozwolą każdemu eksplorować i czerpać radość z syntezy modularnej.

Producent przygotował trzy zestawy, które zawierają wszystko czego trzeba, aby rozpocząć modularną przygodę:

16

16 – klawiatura z 16 klawiszami z indywidualnymi opcjami dostrajania oraz wbudowanym programowalnym sekwencerem. Funkcjonuje na 4 bateriach AA. W zestawie oczywiście instrukcja!

170

170 – monofoniczny syntezator analogowy z wbudowaną klawiaturą, programowalnym sekwencerem, głośnikiem i battery packiem. Łącznie – 9 modułów, 8 patch kabli i instrukcja!

400

400 – flagowy przedstawiciel modularnej rodziny. Pełny syntezator modularny z naturalnym, analogowym, ciepłym brzmieniem i tylnym uchwytem do przenoszenia. W zestawie znajdziecie 1-16-krokowy sekwencer, 3 oscylatory, filtr, LFO i wiele wiele więcej! Łącznie – 16 modułów, 8 patch kabli plus instrukcja!

Wszystkie zestawy złożone są z niezbędnych części, których potrzebujesz aby zbudować swój własny syntezator modularny. Zacznij od metalowej obudowy. Części obudowy są płaskie, a więc będziesz musiał je odpowiednio nagiąć. Kiedy obudowa będzie gotowa, musisz wmontować odpowiednie moduły, podłączyć kable i sfinalizować całość poprzez pokrętła i gumowe podstawki. Nie martw się, zestaw zawiera również 70-stronnicową kolorową instrukcję, z konkretnymi krokami co i jak. Większość ludzi, konstruuje takie cudo w mniej niż 15 minut! Instrukcja zawiera także przykłady konkretnych patchy ????

Teenage Engineering poszli na kompromis ze wszystkim, z wyjątkiem jakości dźwięku. Pocket Operatory to konstrukcyjny kompromis we wszystkim, co zmniejsza koszty, jednak nie jakość dźwięku. Wszystkie moduły zostały zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości komponentów i przy przemyślanej konstrukcji obwodów. Są wyposażone w antystatyczną ochronę i dostarczane w estetycznym, kartonowym pudełku. Oprócz modułów takich jak oscylatory, obwiednie i filtry, zaprojektowano również poręczny battery pack i głośnik.

Wszystkie moduły są oparte na standardowych modularnych specyfikacjach z ± 12 woltów i solidnymi gniazdami 3,5 mm do patchowania, co czyni je w pełni kompatybilnymi z innymi urządzeniami. Dodatkowo, wszystkie obudowy pasują do formatu eurorack!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!