Novation Circuit Rhythm otrzymuje aktualizację firmware’u do wersji 2.0!

circuit rhythm 2.0 header

Aktualizacja firmware’u Circuit Rhythm 2.0 dostarcza nowe możliwości – edytowalne Grid FX, Beat Match, Fixed Length Recording i Sample Record dla większej elastyczności w tworzeniu bitów.

circuit rhythm firmware update 2.0 body

Novation Circuit zdobył oddanych fanów na całym świecie ze względu na interesujące i intuicyjne podejście do tworzenia beatów oraz częste aktualizacje firmware, które dodawały nowe funkcje i dużą ilość próbek, aby stale ulepszać sposób, w jaki jego użytkownicy mogli tworzyć muzykę. Wraz z wprowadzeniem Circuit Tracks i Rhythm w 2021 roku dziedzictwo Circuit trwa, przenosząc beatmaking, sampling i grę na żywo na nowy poziom.

W sam raz na święta Novation wprowadza aktualizację firmware’u do wersji 2.0, która dodaje istotne, nowe funkcje do Circuit Rhythm, czyniąc go jeszcze bardziej intuicyjnym, a zarazem poszerzając ilość sposobów, na który użytkownicy mogą być ekspresyjni ze swoimi bitami.

Dzięki nowej funkcji Beat Match, posiadacze Circuit Rhythm mogą przyspieszyć lub zwolnić swoje sample, aby wszelkie loopy i drumbreaki idealnie wpasowały się w projekt i jego tempo. Fixed Length Recording pozwala użytkownikom nagrywać próbki zgodne czasowo z bieżącym projektem. Nowy element w widoku Sample Record pozwala twórcom wybrać pomiędzy nagrywaniem próbek o stałej długości 8, 16, 32 lub 64 kroków.

W swoich występach beatmakerzy mogą przejąć kontrolę nad parametrami Grid FX bezpośrednio z Circuit Rhythm – bez sięgania do komputera. Mogą również zapisywać patterny i stan wyciszenia ścieżek do Scen, aby szybko zbudować aranżację dla swojego beatu, bez potrzeby posiadania pustych patternów w projekcie.

Aktualizacja firmware 2.0 dla Circuit Rhythm otwiera drzwi dla jeszcze bardziej ekspresyjnych beatów i żywych występów, dając beatmakerom nowe sposoby tworzenia muzyki i inspirację.

Ciągła innowacja dzięki aktualizacjom

Jak zawsze Novation stale reaguje na opinie oddanej społeczności użytkowników Circuitów. Poprzez regularne aktualizacje firmware’u, Novation zachęca swoich użytkowników do tworzenia muzyki w nowy, kreatywny sposób, jak również zapewnia swoją społeczność, że instrumenty, których używają, posiadają funkcje, które usprawnią ich tworzenie muzyki.

Dzięki licznym darmowym pakietom próbek dostępnym do pobrania, w tym ponad 500 brzmień z różnych gatunków, a także nowym pakietom na 30-lecie Novation zawierającym ekskluzywne, wyselekcjonowane próbki, twórcy Circuit Rhythm mogą pozostać zainspirowani i nadal przekraczać granice swojej muzyki.

Circuit Rhythm jest potężnym i wszechstronnym samplerem do tworzenia rytmów i wykonywania ich na żywo. Nagrywaj sample bezpośrednio na Circuit Rhythm, potem tnij, kształtuj i resampluj swoje dźwięki z niesamowitą łatwością. Przekształć sample w unikatowe beaty z intuicyjnym i łatwym w obsłudze sekwenserem. Podkręć swoje występy na żywo brzmieniem starych taśm, płyt winylowych i ich retro skratchami. Sprawdzi się w każdej muzycznej sytuacji, którą możesz napotkać. Na koncertach, jak i w studiu.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!