Launchpad Mini oraz X otrzymują update do wersji 2.0

Launchpad Mini oraz X otrzymują update do wersji 2.0

Aktualizacja firmware 2.0 przynosi więcej możliwości personalizacji i niezliczone nowe opcje do dwóch urządzeń Novation – Launchpada Mini i Launchpada X.

launchpad mini & x 2.0

Uwolnij nowe możliwości i dostosuj swojego Launchpada Mini [MK3] i Launchpada X [MK3] jak nigdy dotąd, dzięki aktualizacji firmware’u do wersji 2.0.

Firmware 2.0 wprowadza ekscytujący widżet klawiszy Custom Mode. Teraz będzie łatwiej utrzymać Ci tempo w trakcie pracy przypisując istotne skróty DAW za pomocą Novation Components – wszystko dla szybszego, bardziej intuicyjnego workflow i nieskończonych opcji kreatywnych. Pozostań skupiony na rozwijaniu swoich muzycznych pomysłów z łatwością.

Z Launchpad X [MK3], możesz teraz pójść jeszcze dalej z dodatkowymi 4 Custom Modes, dając w sumie 8 slotów na Custom mode, aby eksperymentować z nowymi dodatkami do Custom mode i zabrać swoją muzykę w nowe miejsca.

launchpad mini & x 2.0 body 3

Novation Launchpad X to 64-padowy kontroler MIDI przeznaczony do kontrolowania Ableton Live. Zawiera wszystko, co jest potrzebne do produkcji muzyki. Wyposażono go w duże, bardzo czułe pady RGB, dynamiczne tryby Note i Scale oraz kontrolery miksowania.

Kontroler Novation Launchpad Mini Mk3 to najbardziej kompaktowy i przenośny kontroler MIDI w układzie przycisków 64 RGB. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć występować z użyciem programu Ableton Live. Zacznij tworzyć i wykonywać utwory w Ableton Live bez względu na to gdzie jesteś.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!