KRK Classic – klasyka odsłuchu

KRK Classic 7

Opierając się na doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwiękowej, aktywne monitory studyjne z serii CLASSIC to ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych. Zapożyczając koncepcje z cenionej na świecie linii ROKIT – jednych z najczęściej używanych monitorów studyjnych na świecie, seria CLASSIC domyślnie wykorzystuje nowe rozwiązanie dające płaską reprodukcję częstotliwości, co przekłada się na dokładniejsze miksy. Dzięki opcjonalnej możliwości włączenia wzmocnienia basów +2 dB, mogą również zapewnić brzmienie, które twórcy muzyki na całym świecie kochają od lat.

Seria CLASSIC składa się z trzech modeli: z 5″, 7″ oraz 8″ wooferem. Dzięki temu, każdy może wybrać odpowiedni model do przestrzeni, w której pracuje z dźwiękiem. To co, który klasyk dla Ciebie?

KRK Classic 7 2

Więcej informacji o poszczególnych modelach poniżej:

KRK Classic 5 to limitowana edycja aktywnych monitorów odsłuchowych, które czerpią z ponad 30-letniego doświadczenia marki w innowacji tworzenia tego typu konstrukcji. Klasyka odsłuchu w studiu!

Opierając się na doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwiękowej, nowe aktywne monitory studyjne KRK CLASSIC 7 zawierają ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych.

Nowe aktywne monitory studyjne KRK CLASSIC 8 zawierają ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych – KRK SYSTEMS.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.