Focusrite Pro – live stream At Home, At Home

3 grudnia dołącz do Focusrite Pro na live streamie At Home, At Home.

Weź udział w prezentacjach niedawno ogłoszonego RedNet R1 i interfejsów z serii Red, Q&A z wiodącymi realizatorami i producentami oraz posłuchaj, jak płynnie i skutecznie dostosować swój sposób pracy do domowego studia w postcovidowej rzeczywistości.

Naucz się jak podnosić efektywność i jakość Twoich produkcji korzystając z najbardziej uniwersalnych, elastycznych, profesjonalnych rozwiązań w świecie nagrań i odsłuchu. Zadbaj o to, aby urządzenia Red, RedNet i ISA czuły się jak w domu, w Twoim domu.

Obejrzyj na żywo pełne omówienie funkcji interfejsu Red 8Line, nowego członka potężnej serii interfejsów Red. Dzięki natywnym połączeniom z Thunderbolt 3, Pro Tools | HD i sieciami Dante, Red 8Line jest najlepiej brzmiącym i najbardziej wszechstronnym interfejsem audio od Focusrite z pełną kompatybilnością z każdym środowiskiem audio.

Zostanie również zademonstrowane jak przyspieszyć proces nagrywania i miksowania za pomocą urządzenia Rednet R1, wielofunkcyjnego, desktopowego kontrolera dla interfejsów Red. RedNet R1 posiada fizyczne przyciski z możliwością przypisania do nich wielu funkcji, jak również tworzy presety dla różnych konfiguracji I/O w matriksie RedNet Control. Wybieraj między perkusyjnymi i gitarowymi konfiguracjami lub przełączaj pomiędzy analogowymi torami efektowymi za jednym wciśnięciem przycisku. Focusrite Pro zaprezentuje również RedNet A16R MkII i RedNet D16R MkII – ulepszone wersje popularnych, wielokanałowych analogowych i cyfrowych interfejsów RedNet – jak również ISA 828 MkII, ADN8 i ADN2, czyli trzy nowe produkty niedawno dodane do legendarnej rodziny ISA, które wprowadzają klasyczne brzmienie Focusrite do sieci Audio-over-IP Dante.

W ramach celebracji ogłoszenia 4 nowych produktów zaprojektowanych w celu spełnienia wymagań współczesnych realizatorów, Focusrite daje możliwość, aby wygrać kontroler RedNet R1 i interfejs Red 8Line w ograniczonym czasowo konkursie.

Aby zdobyć więcej informacji i zgłosić swój udział w konkursie odwiedź: https://pro.focusrite.com/focusrite-pro-at-home-at-home-live-event

Obejrzyj stream w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/FocusriteProTV

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!