Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection!

Sound Explorers Collection to okazja dla każdego muzyka, aby stać się posiadaczem kawałka historii. Jest to ściśle limitowany produkt, w którym znajdziecie wszystkie główne software’owe instrumenty i efekty Arturii, jak również ogromną kolekcję świetnych presetów brzmieniowych. Dodaj legendarne instrumenty do swoich utworów, odkryj kultowe efekty, eksploruj nowe możliwości. Jednym zdaniem – przygotuj się, aby otworzyć nowy rozdział w muzycznej podróży.

W pakiecie Sound Explorers Collection znajdziesz:

V Collection 7: 24 legendarne instrumenty przywrócone do życia dzięki mocy technologii modelowania TAE® i Phi. Zatrać się w syntezatorach analogowych, klasycznych fortepianach, dziwacznych klawiaturach i cyfrowych polisyntach z ponad 8,000 niesamowitych presetów do odkrycia.

FX Collection: przekształć swoje miksy za pomocą dokładnych emulacji obwodów najbardziej kultowych efektów i sprzętów studyjnych jaki kiedykolwiek powstał. Czczony sprzęt, który naprawdę zmienił brzmienie muzyki jaką znamy, doładowany ekscytującymi nowymi funkcjami dla współczesnego producenta.

Pigments: prawdziwy syntezator XXI wieku, łączący w sobie syntezę FM, virtual analog, sampling oraz silnik granularny, a wszystko to połączone z nielimitowanymi możliwościami modulacji. Pigments wypakowany jest najróżniejszymi presetami stworzonymi przez znanych artystów i sound designerów. Ten syntezator naprawdę zmieni sposób w jaki tworzysz muzykę.

40 najlepiej sprzedających się paczek presetów: czterdzieści najpopularniejszych banków presetów pochodzących z Analog Lab Sound Store (Synthwave 2085, Trap Sequence, Vangelis Tribute i wiele więcej!), oferując ponad 1000 nowych, oszałamiająco spreparowanych presetów do użycia!

Na całym świecie zostało wydanych tylko 1000 takich pakietów! Zatem spiesz się, bo nie będą czekać wiecznie… :>

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!