Arturia MiniFuse – interfejs audio do rapu i beatów (recenzja 24 Bity)

Arturia MiniFuse to kompaktowe interfejsy audio i MIDI, które zapewnią profesjonalną jakość odtwarzanego i nagrywanego dźwięku, uniwersalną łączność i świetną selekcję oprogramowania kreatywnego. Od nagrywania gitary po podcasty — to rozwiązanie dla każdego rodzaju dźwiękowej twórczości.

Takie cechy jak: świetne preampy, dodatkowy hub USB, pętla zwrotna (loopback), wartościowe oprogramowanie w zestawie, czy 5-letnia gwarancja, czynią je naprawdę mocnym graczem na rynku ????

Nitti Nit z kanału 24 Bity testował interfejs audio Arturia MiniFuse przez miesiąc i opublikował swoje wrażenia w szczerej recenzji. Zobaczcie co i jak!

Więcej informacji a propos interfejsów audio Arturia MiniFuse poniżej:

Arturia MiniFuse 1 to przenośny interfejs audio z 1 wejściem / 2 wyjściami, zaprojektowany z myślą o Tobie. Nagraj swój wokal, gitarę, podcast lub wyprodukuj swój utwór w najwyższej jakości studyjnej. Do tego dołączany jest kompletny pakiet oprogramowania z instrumentami, oprogramowaniem do nagrywania i efektami – nagrywanie i produkcja nigdy nie były łatwiejsze.

Arturia MiniFuse 2 to łatwy w użyciu interfejs audio i MIDI, który zapewnia profesjonalną jakość dźwięku, inteligentną łączność i wyselekcjonowany wybór najlepszego w branży oprogramowania kreatywnego. Od nagrywania gitary po podcasty — to rozwiązanie dla każdego rodzaju dźwiękowej twórczości.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!