Arturia KeyLab 88 dla studentów/uczniów

PROFESJONALNY KONTROLER MIDI Z
KLAWIATURĄ MŁOTECZKOWĄ

Jesteś uczniem/studentem? Chciałbyś mieć w swoim arsenale profesjonalną klawiaturę sterującą z klawiszami z mechanizmem młoteczkowym do nauki gry, na scenę lub do studia? To łap okazję!

Wszyscy studenci/uczniowe, którzy w sklepie przy zakupie kontrolera Arturia KeyLab 88, okażą ważną legitymację uczniowską/studencką, mogą otrzymać darmowe oprogramowanie Arturia V Collection 5 (warte ponad 1000 złotych) GRATIS!

INTEGRACJA Z OPROGRAMOWANIEM

Arturia KeyLab 88 to profesjonalny kontroler MIDI z klawiaturą z 88 klawiszami. Klawiatura posiada wbudowany mechanizm młoteczkowy (Fatar) oraz została zaprojektowana pod kątem współpracy z oprogramowaniem Analog Lab, a jej solidna metalowa obudowa z elementami drewna sprawia, że jest to kontroler wyjątkowy.

IDEALNA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Profesjonalna ważona klawiatura z mechanizmem młoteczkowym sprawia, że jest to również świetna klawiatura sterująca do nauki gry na pianinie/fortepianie. Bez problemu można także rozłożyć nuty, lub skorzystać z urządzenia mobilnego czy laptopa (na które producent specjalnie przygotował miejsce) i można w wygodny i przyjemny sposób uczyć się gry. Jest to więc świetna inwestycja w przyszłość. Do nauki gry, do występów na scenie, do kontroli studia, a także wyzwalania wszelkich brzmień syntetycznych czy perkusyjnych. Czego chcieć więcej?

Więcej informacji o samej klawiaturze znajdziecie TUTAJ.

Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!