9 wysokiej jakości efektów GRATIS do interfejsu audio Arturia AudiFuse!

Mega okazja! Do profesjonalnego interfejsu audio Arturia AudioFuse, 9 wysokiej jakości efektów (wartych łącznie 1650 złotych!) otrzymujesz GRATIS!

AudioFuse to rewolucyjny profesjonalny interfejs audio, który wyznacza nowy standard w jakości brzmienia, kreatywności oraz wartości produkcji. W oparciu o dyskretne rozwiązania DiscretePRO®, interfejs łączy w sobie dźwięk wysokiej klasy podchodzący z analogowych konsolet studyjnych wraz z elastycznością solidnego mobilnego interfejsu, zachowując przy tym wszystkie połączenia potrzebne do nagrywania lub grania na żywo.

AudioFuse został zaprojektowany z myślą o twoim procesie twórczym. Po prostu pomyśl i zrób to: naciśnij przycisk aby wybrać źródło, z którym chcesz pracować. Pokieruj dźwięk, tam, gdzie go potrzebujesz. W AudioFuse nie ma menu. Nie ma ukrytych funkcji; każdy parametr jest w zasięgu Twoich dłoni. Masz całkowitą kontrolę nad swoim projektem i brzmieniem.

POŁĄCZENIA

AudioFuse łączy się wirtualnie ze wszystkim: mikrofonami, instrumentami, gramofonami, sprzętem studyjnym, Maczkiem, PeCetem, Linuxem, tabletami, a nawet z telefonami z iOS i Androidem. Wszystko to odbywa się z latencją mniejszą niż 3 milisekundy, dzięki czemu zawsze będziesz na równi z rytmem.

Uchwyć moment wszędzie: w domu, w studio, lub gdziekolwiek tam, gdzie poczujesz natchnienie. AudioFuse posiada solidną aluminiową obudowę, która wraz z twardą pokrywą chroni sprzęt przed uszkodzeniem w podróży czy kurzem na biurku. Jakość wykonania wykracza poza świetnie wyglądającą obudowę: każda jednostka musi przejść dokładny test zanim zostanie zapakowana i wysłana. Poznaj swojego nowego przyjaciela, na którego możesz liczyć.

GŁÓWNE CECHY

 • 14 wejść i wyjść;
 • 4 wejścia analogowe:
  – 2x Mikrofonowe/Instrumentalne/Liniowe,
  – 2x Phono/Liniowe,
 • 4 wyjścia analogowe,
 • 2 wejścia analogowe insert,
 • ADAT I/O,
 • SPDIF I/O,
 • Word Clock I/O,
 • MIDI I/O,
 • 3 wejścia USB,
 • 2 dyskretne przedwzmacniacze mikrofonowe w technologii DiscretePRO®,
  EIN > -129dB niezbalansowane,
  THD+N -110dB,
 • Indywidualny certyfikat wydajności audio DiscretePRO® dostarczany z każdą jednostką (Compliant AES17),
 • Najnowszej generacji 24-bitowe konwertery AD/DA z częstotliwością próbkowania aż do 192kHz,
  Zakres dynamiki > 118dB (A-ważone),
  THD+N < -103 dB,
 • 2 przedwzmacniacze phono RIAA,
 •  Funkcja talkback z dedykowanym wbudowanym mikrofonem,
 • Przełącznik pomiędzy głośnikami A/B,
 • Funkcja direct monitoring.

 

W skład dodawanych efektów wchodzą:

3 Filters

Inspirująca kompilacja historycznych filtrów VST firmy Arturia pochodzących z klasycznych syntezatorów. Pełne świetnych cech i funkcji, które zaspokoją potrzeby każdego nowoczesnego producenta.

Mini-Filter – Legendarny filtr stosowany w Moogach z domieszką nowoczesnych funkcji.

M12-Filter: Zaskakujący prosty w obsłudze filtr z trybem mieszania, sekwencerem krokowym oraz matrycą modulacji.

SEM-Filter: Legendarny filtr Oberheima w nowoczesnej odsłonie z sekwencerem krokowym oraz wieloma możliwościami modulacji.

Więcej informacji TUTAJ.

3 Compressors

Całość została dokładnie zmodelowana na podstawie oryginalnych rozwiązań. Każda wtyczka oferuje unikalną kompresję i analogową ścieżkę sygnałową, od subtelnej saturacji, przez świetne i równe brzmienie, po pompującą potężną kompresję.

Comp TUBE-STA – Perfekcyjnie zrekreowana wersja rzadkiego lampowego kompresora broadcastowego Gates STA-Level. Wymarzone ocieplanie brzmienia basu i wokali.

Comp FET-76 – Dokładnie zmodelowany, legendarny kompresor 1176 doładowany nowymi funkcjami. Znany z szybkiego parametru ataku, mocnego punchu i wszechstronności.

Comp VCA-65 – Oryginalna interpretacja klasycznego kompresora dbx 165A, który wzsławił się świetnym efektem na perkusji, basie i wszelkich innych perkusjonaliach.

Więcej informacji TUTAJ.

3 Preamps

Teraz, dzięki możliwościom technologi TAE możesz cieszyć się ciepłem brzmienia legendarnych konsolet, channel stripów i najlepszych przedwzmacniaczy wszech czasów.

1973-Pre: Oparty o pionierskie rozwiązania wizjonerskiego realizatora Ruperta Neve, 1973-Pre to kluczowy składnik brzmienia lat 70-tych.

TridA-Pre: Złoty środek branży muzycznej i Trident Studios czyli rzadki preamp i korektor dodający koloru i ciepła wielu hitom na przestrzeni ostatnich 40 lat.

V76-Pre: Kluczowy element the “White Album” zaprojektowany przez niemiecką myśl realizatorską. Konstrukcja oparta o ciepłe analogowe lampy.

Więcej informacji TUTAJ.

SPIESZ SIĘ! OFERTA LIMITOWANA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!