Aktualności

Arturia Black Friday – 50% rabat na oprogramowanie!

Odśwież swoje inspiracje i zanurz się w muzycznej rzeczywistości, na jaką masz ochotę! Arturia Black Friday wystartował wraz z rabatami 50% na V Collection, FX Collection oraz Pigments! Promocja potrwa do 8 grudnia 2021 roku!

Wybierz swoją inspirację

Producenci, kompozytorzy, twórcy bitów, autorzy piosenek — kimkolwiek jesteś, w ten Czarny piątek zafunduj swojej konfiguracji inspirujące nowe dźwięki, od wciągających instrumentów programowych po transformujące efekty dźwiękowe.

V Collection 8

Odkryj najbardziej kultowe postacie z historii syntezy dzięki nagradzanej antologii niesamowitych instrumentów. Legendy takie jak OB-Xa V, DX7 V, Mellotron V, Jup-8 V, Emulator II V i wiele innych, przeprojektowane i ulepszone pod kątem współczesnych wymagań. Więcej informacji TUTAJ!

FX Collection 2

Wyselekcjonowany i inspirujący zestaw wtyczek do miksowania i masteringu, od analogowych klasyków, takich jak Chorus JUN-6 i Comp DIODE-609, do kreatywnych pionierów, takich jak Rev INTENSITY i Bus FORCE. Dźwięk studyjnej jakości na wyciągnięcie ręki! Więcej informacji TUTAJ!

Pigments

Najlepszy softsynth w każdym odcieniu syntezy. Wyposażony w wiele silników dźwiękowych, nieograniczoną modulację i płynny, oznaczony kolorami interfejs, Pigments sprawia, że najbardziej złożone projekty dźwiękowe są intuicyjne. Dodatkowo, tylko w Czarny piątek, przy zakupie Pigments otrzymasz całkowicie darmowy pakiet dźwięków Spectrum z 500 presetami! Więcej informacji TUTAJ!

Więcej informacji na oficjalnej stronie Arturia >>>TUTAJ!<<<

Related Posts