waldorf m 16 voice
Aktualności

16 głosów dla Waldorfa M!

m desktop

Choć od premiery Waldorfa M producent zapowiadał, że pojawi się opcja rozszerzenia z 8 do 16 głosów, to pandemia pokrzyżowała plany i użytkownicy musieli chwilę poczekać… ale wreszcie jest – Waldorf M 16Voice!

Może już nawet powiedzieć, że to tendencja Waldorfa, że w 2023 roku podwaja ilość głosów – najpierw Quantum Mk2 otrzymał takie rozszerzenie, teraz doczekali się fani desktopowego M. Oczywiście z zewnątrz urządzenie to ten sam piękny okaz technologicznego designu zamkniętego w metalowej, niebieskiej obudowie, ale z racji istotnej funkcji jaką jest 4-częściowy multitimbral kilka dodatkowych głosów mocno może poszerzyć zakres chętnych na ten instrument.

Oczywiście Ci, którzy zdążyli już kupić oryginalną wersję M-ki, mają też opcję dokupienia karty rozszerzeń, która zapewni im podwójną ilość głosów. Co ważne do instalacji tej karty nie jest potrzebna wysyłka do producenta, tylko można to wykonać samemu w domowym zaciszu.

Poniżej znajduje się link do instrukcji dla zainteresowanych.

M_Wave_Totale_links
waldorf m expansion

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego Waldorf M może być bardzo pożądanym rozwiązaniem to polecamy poniższą recenzję, która rozkłada go na części pierwsze.

Waldorf M

Dzięki „M”, Waldorf powraca muzycznie do korzeni, przywracając klasyczną generację brzmień z Microwave i „nowoczesną” generację brzmień „Microwave II” w postaci klasycznego hybrydowego syntezatora wavetable nowej generacji.

Related Posts